Relcomm Technologies Türkiye Distribütörü

relcomm technoligies - Ayarlatech
Relcomm Technologies Türkiye Distribütörü

Relcomm Technologies Türkiye distribütörü Ayarlatech Elektronik Ltd. Şti. olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bizim aracılığımız ile Relcomm ürünlerini güven ve kalite garantisiyle ithal edebilirsiniz.

relcomm
Relcomm Technologies Salisbury,Maryland,ABD

Relcomm Technologies Salisbury,Maryland,ABD’de de kurulmuştur. 16.000 m2’lik tesisi ile tüm Dünya ülkelerine hizmet veren bir Elektronik iletişim ekipmanı tasarımcısı ve üreticisidir.

Yenilikçi tasarım ve dünya standartlarında üretim hedefi ile yola çıkan Relcomm emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Ayrıca görev açısından kritik iletişim ve enstrümantasyon için Elektro-Mekanik Radyo Frekans Anahtarları tedarik eden bir endüstri lideri konumundadır.

Relcom Technologies Türkiye Distribütörü Hizmet Alanları

Relcomm slogan olarak kendisine “Tasarımla Gelen Mükemmelik” cümlesini tanımlamış ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir.

Tasarımları ile geliştirilmiş ve uygulamalara özel RF Coaxial Röleler en çok aşağıdaki alanlarda tercih edilmektedir.

  1. Askeri savunma sabit/mobil/gemi
  2. Ticari Telekomünikasyon Altyapısı
  3. Uydu İletişimi Topraklama İstasyonları
  4. DC’den 40 GHz’ye kadar Test ve Ölçüm Cihazları

Askeri Savunma Alanı

RelComm müşteri tabanının büyük bir kısmı, uygulamaya özel özel tasarım Otomatik Test Ekipmanı (ATE) sağlar. Bu müşteriler, RelComm ürünlerinin eşsiz performansına, güvenilirliğine ve tekrarlanabilirliğine alışmışlardır. RelComm, ihtiyaç duyulduğunda geniş bantlı, Düşük kayıplı, yüksek izolasyonlu ve yüksek güçlü kullanım kapasitesi sunarak ürünlerimizi ATE’de kullanım için cazip hale getirir.

Tıbbi Alanlar

Kanıtlanmış güvenilirliği ve iyi güç işleme kapasitesi ile RelComm, farklı tıbbi ekipman türlerinde sinyalleri yönlendirmek için RF anahtarlama çözümleri sağlar. Uygulamalar Görüntüleme, dermatolojik ve kan işleme ekipmanlarını içerir.

Uydu Alanı

Uydu Yer İstasyonları (SGS), uzaktan algılama uydu verilerini çeşitli kullanıcı ve uygulamalara toplamak ve yayınlamak için üretilmiştir. 

RelComm RF Anahtarları, bağlantı noktaları arasında yüksek yalıtım ve düşük giriş kaybı gerektiren geniş bantlı bir çözümün gerekli olduğu çok sayıda SGS uygulamasında bulduk. Bu uygulamalar, RF sinyal yönetimi, sinyal izleme ve yedekliliğin yanı sıra diğer kullanımları içerir.

Kablosuz Alt Yapı Alanı

Gerekli yerleşik yedeklilik için uygun maliyetli anahtarlama çözümlerinin bulunmadığı bir pazar olan ticari Kablosuz Altyapı için uygun maliyetli ürünler sağlamaktadır.

Ticari uygulamaların birçoğunda fazlalık ihtiyacı azalırken, RelComm ticari kablosuz pazarını desteklemeye devam ederek uygun maliyetli çözümler sağlama konumunda olmaya devam etmektedir.

 Kamu güvenlik bantları için kablosuz altyapı söz konusu olduğunda, fazlalık bir gereklilik olmaya devam eder ve birçok RelComm ürününü bu alana hizmet vermektedir.

Test ve Enstrümantasyon Alanı

RelComm müşteri tabanının büyük bir kısmı, uygulamaya özel özel tasarım Otomatik Test Ekipmanı (ATE) sağlar. Bu müşteriler, RelComm ürünlerinin eşsiz performansına, güvenilirliğine ve tekrarlanabilirliğine alışmışlardır. RelComm, ihtiyaç duyulduğunda geniş bantlı, Düşük kayıplı, yüksek izolasyonlu ve yüksek güçlü kullanım kapasitesi sunarak ürünlerini ATE’de kullanım için cazip hale getirir.

Sizlerinde Relcomm Technologies ürünlerine ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Relcomm Ürünlerini Buradan inceleyebilirsiniz.

Relcomm Technologies Inc. resmi sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız :

Ofis: +90 242 517 17 67 Gsm: +90 543 314 37 07

Mail Adreslerimiz:

info@ayarlatech.com
sales@ayarlatech.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek al
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Ayarlatech WhatsApp Danışma Hattı
Merhaba👋
Ekibimiz şu anda online, hızlı destek almak ister misiniz?